[Přeskočit k obsahu]

volejte 608 530 420 pište info@skit.cz spusťte vzdálená pomoc

Servis výpočetní techniky

Potýkáte se s jakýmkoli problémem s počítačovým vybavením? Nepracuje Váš počítač, notebook nebo tiskárna správně? Máte v počítači virus? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Servis počítačů, notebooků a dalších zařízení

Poskytujeme servis a opravy nových i starších počítačů, notebooků a dalších zařízení. Většinou vyjíždíme k zákazníkovi a na místě provádíme diagnostiku závady. Následně navrhujeme řešení – u jednodušších závad odstraňujeme problém na místě, u složitějších nebo nejasných problémů odvážíme zařízení s sebou do servisu. Je možné se také domluvit na dovozu a předání vadného zařízení zákazníkem. Běžný servis počítačů a notebooků provádíme sami. U složitějších závad, typicky u notebooků, tiskáren a jiných zařízení, zasíláme notebook do autorizovaného servisu konkrétní značky.

Vzdálený servis

V případě, že je Vaše závada lehčího charakteru nebo potřebujete jen nastavit software, případně ukázat, jak provést ten či onen úkol, je možné toto provést na dálku přes vzdálenou správu. Jednoduchým způsobem nám umožníte připojení k Vašemu počítači a my na dálku provedeme vše potřebné, zatímco Vy vidíte vše, co děláme. Jedinou podmínkou je fungující a alespoň trochu rychlejší připojení k internetu. Tento servis je zpoplatněn za čtvrhodinu připojení.

Možnost expresní opravy

Všechny opravy se snažíme provést co nejdříve tak, aby zákazník byl bez svého počítače nebo notebooku co nejkratší dobu. Pokud však na opravu velice spěcháte, je možné se domluvit na expresní opravě – Vašemu problému se budeme věnovat s maximální prioritou, a můžeme tak naplánovat výjezd k Vám již zhruba za hodinu od nahlášení. Za expresní servis je pak domluven individuální příplatek.

Zapůjčení PC po dobu opravy

Některé závady bohužel trvají delší dobu (typicky reklamace u externích dodavatelů nebo závady vyžadující delší testování). V takovém případě se můžeme dohodnout a po dobu opravy Vám zdarma zapůjčíme náhradní počítač nebo notebook, abyste si alespoň mohli vyřídit své e-maily nebo se dostali na internet.

 

Místo našeho výskytu – Mělník a Litoměřice

…přijedeme však za Vámi kamkoliv po ČR :-)

Podporujeme

Podporujeme Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež – SRDÍČKO. V rámci sponzoringu jsme vytvořili webové stránky www.centrumsrdicko.cz.

Srdíčko