[Přeskočit k obsahu]

volejte 606 506 756 pište info@skit.cz spusťte vzdálená pomoc

Tvorba jízdních řádů

Náš nový software JSJ Jízdní řády slouží pro tvorbu a správu jízdních řádů. Zaměřuje se převážně na autobusové jízdní řády, ale je možné použít ho i pro další typy jízdních řádů.

Mezi hlavní funkce aplikace patří:tvorba jízdních řádů

  • správa údajů dopravce,
  • správa linek a jejich spojů,
  • tisk jízdních řádů do PDF,
  • export linek do JDF (CIS JŘ),
  • export linek do software USVC,
  • správa turnusů,
  • export turnusů do software USVC,
  • tisk turnusů do PDF.

JSJ Jízdní řády

V aplikaci lze kompletně spravovat neomezené množství dopravců. Každý dopravce může mít neomezené množství linek. Systém podporuje všechny obvyklé prvky jízdních řádů (pevné kódy, časové kódy, průjezdy, poznámky, …).

Linky je možné exportovat jako PDF ve formě klasického jízdního řádu. Aplikace podporuje export linek do systému CIS JŘ firmy CHAPS spol. s r.o. a dále také export do aplikace USVC firmy Mikroelektronika spol. s r.o. Výhodou je možnost správy linek na jednom místě s možností snadného exportu do dalších systémů. K linkám je možné sestavit síťový graf vzdáleností mezi zastávkami. Aplikace pak automaticky počítá kilometrické vzdálenosti spoje.

Aplikace JSJ Jízdní řády dále podporuje správu turnusů včetně ručních záznamů (manipulace, tankování, …). Turnusy je možné exportovat do aplikace USVC.

Cena tvorby jízdních řádů

Cena aplikace JSJ Jízdní řády je 3500 Kč. V této ceně je neomezená licence pro jednoho dopravce a jeden rok servisního poplatku. Servisní poplatek na každý další rok je 900 Kč a zahrnuje telefonickou a e-mailovou podporu, opravy kritických chyb, zapracování případných legislativních změn a další aktualizace aplikace.

Dále nabízíme možnost pronájmu aplikace na libovolnou dobu (minimálně však tři měsíce). Cena pronájmu je 500 Kč za měsíc. V případě pronájmu se neplatí žádný servisní poplatek (je zahrnutý už v ceně pronájmu).

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Cena licence pro více dopravců je stanovována individuálně.

Mám zájem o tvorbu jízdních řádů

Pokud máte zájem o bližší informace nebo jakýkoli dotaz, napište nám třeba prostřednictvím tohoto formuláře.

 

 

Místo našeho výskytu – Mělník a Litoměřice

…přijedeme však za Vámi kamkoliv po ČR :-)

Podporujeme

Podporujeme Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež – SRDÍČKO. V rámci sponzoringu jsme vytvořili webové stránky www.centrumsrdicko.cz.

Srdíčko