[Přeskočit k obsahu]

volejte 608 530 420 pište info@skit.cz spusťte vzdálená pomoc

Webdesign

webový servisWebové stránky jsou v dnešní době nezbytností pro každou společnost, která se chce nabízet své služby co největšímu okruhu lidí. Na internetu tráví svůj čas obrovské množství lidí, kteří jsou potenciálními zákazníky. Proto je velice vhodné je oslovit i touto cestou, pomocí webových stránek – kvalitní webdesign je tedy nezbytností.

Tvorba www

Webové stránky by měly být v první řadě snadno dostupné a přehledné. Nedílnou součástí je líbivá grafika a co nejlepší optimalizace pro vyhledávače, aby byl web mezi tou velkou spoustou stránek k nalezení. Takové webové stránky se snažíme vždy vytvářet.

Na základě požadavků a přání zákazníka vytvoříme web, který je kromě výše uvedeného technologicky na úrovni a splňuje současné standardy pro webové stránky. Web se zobrazuje stejně ve všech nejrozšířenějších internetových prohlížečích a je optimalizovaný pro tisk.

Správa a úpravy webů

Práce na webových stránkách jejich vytvořením a zprovozněním nekončí. Mnohdy se ukáže, že je potřeba některé služby přizpůsobit měnícím se trendům a požadavkům návštěvníků, případně rozšířit web o další funkce. Také může být třeba změnit grafiku, například po změně loga firmy atd. Takovéto úpravy samozřejmě nabízíme také.

Je jedno, kdo tvořil Váš web – upravíme jeho funkce a možnosti podle Vašeho přání.

Redakční systém

Ty tam jsou doby, kdy pro každou úpravu obsahu webových stránek bylo potřeba objednat specialistu. Nyní si můžete upravovat svůj web sami! Dosáhnete toho díky redakčnímu systému, který Vám umožní vkládat libovolný obsah pomocí textového editoru ve stylu MS Word. Tento redakční systém je základem námi vytvářených webů.

[více o redakčním systému]

Webhosting a registrace domén

Webové stránky je potřeba někam umístit a také zpřístupnit světu. Proto nabízíme registraci domén a profesionální webhosting, díky kterým bude Váš web rychle přístupný světu.

[více o webhostingu]

Jazykové korekce textů

Zabýváme se korekcemi textů. Pokud si nejste jisti, zda jsou texty na Vašich webových stránkách jazykově, stylisticky nebo typograficky správné, kontaktujte nás a my provedeme potřebné jazykové úpravy.

[více o jazykových korekcích]

Proč webdesign od nás?

Tvorbě webových stránek se věnujeme již dlouhou dobu a webdesign je také naším koníčkem. Vytváříme webové prezentace s ohledem na přístupnost, přehlednost a technickou dokonalost. To vše dohromady přináší spoustu výhod. Při tvorbě webů spolupracujeme se spolehlivým partnerem – společností Webový servis Company s. r. o. Jsme tak schopni nabídnout profesionální webhosting či jiné nadstandardní služby.

Kromě samotných webů se zabýváme také návrhem a správou databází nebo jazykovými korekcemi textů. Nabízíme tedy kompletní řešení a všechny služby spojené s tvorbou webových stránek.

Ke každému webu od nás je navíc samozřejmostí následující:

  • naplnění obsahu webu dle dodaných materiálů v domluveném rozsahu včetně základní jazykové korekce,
  • registrace do několika desítek nejpoužívanějších vyhledávačů a katalogů,
  • zařízení a zprovoznění domény a kvalitního webhostingu,
  • zaškolení používání a obsluhy webu a redakčního systému.

Zajímá mě webdesign

Pokud máte zájem o bližší informace nebo jakýkoli dotaz, napište nám třeba prostřednictvím tohoto formuláře.

5+6=

 

Místo našeho výskytu – Mělník a Litoměřice

…přijedeme však za Vámi kamkoliv po ČR :-)

Podporujeme

Podporujeme Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež – SRDÍČKO. V rámci sponzoringu jsme vytvořili webové stránky www.centrumsrdicko.cz.

Srdíčko