[Přeskočit k obsahu]

volejte 608 530 420 pište info@skit.cz spusťte vzdálená pomoc

Aktuality

Nabídka práce - IT servisní technik Mělník, Litoměřice a okolí

POZICE JE JIŽ OBSAZENA.

Do našeho rozrůstajícího se kolektivu hledáme nového kolegu na pozici IT servisní technik. Náplní práce bude zpočátku servisní činnost – diagnostika a řešení problémů HW a SW, přeinstalace OS, zálohy dat. Následně také komunikace s klienty, případné servisní výjezdy a vzdálená uživatelská podpora. Práce je vhodná i pro absolventy a studenty.

Nabídka práce - PHP, MySQL, HTML, CSS, JS vývojář

POZICE JE JIŽ OBSAZENA.

Do našeho malého týmu sháníme novou posilu na pozici programátor/kodér. Náplní práce bude vývoj a úpravy webových aplikací, většinou e-shopů. Jedná se o práci z domova, občas osobní setkání a práce v kanceláři Mělník nebo Litoměřice (cca jednou za 14 dní, podle potřeby). Případně je možné z kanceláře pracovat stále, pokud bude vyhovovat více. Práce je vhodná i pro studenty.

Systém OFFICE - vedení firemní agendy

Software OFFICE je webová aplikace pro vedení firemní agendy. Je určena pro menší firmy s několika zaměstnanci, kterým zjednoduší každodenní práci s vedením a chodem firmy.

Software pro tvorbu jízdních řádů

Nabízíme nový software – JSJ Jízdní řády. Software se specializuje na kompletní správu linek jednoho nebo více dopravců včetně možností exportu.

 

Místo našeho výskytu – Mělník a Litoměřice

…přijedeme však za Vámi kamkoliv po ČR :-)

Podporujeme

Podporujeme Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež – SRDÍČKO. V rámci sponzoringu jsme vytvořili webové stránky www.centrumsrdicko.cz.

Srdíčko