[Přeskočit k obsahu]

volejte 608 530 420 pište info@skit.cz spusťte vzdálená pomoc

Jiří Chalupný

O IT se začal Jiří Chalupný zajímat cca v osmé třídě na základní škole. Díky tomuto zájmu vedly jeho kroky na střední školu, kde získal jak teoretické, tak i praktické zkušenosti v tomto oboru. Pratické zkušenosti byly podpořeny školní praxí, kterou získal v několika menších firmách. Vědomosti si nyní dále rozšiřuje studiem na vysoké škole.

Ve firmě pilně pracuje převážně v oblasti vývoje webových stránek a mimo jiné neustále posouvá na vyšší úroveň náš redakční systém.

 

Vzdělání

2013–dosud Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze
obor Softwarové technologie a management (dálkové studium)
2011–2013 Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze
obor Informační technologie (nedokončeno)
2010–2011

Úspěšně získal dva certifikáty společnosti CISCO (typu discovery)

2007–2011

Vyšší odborná škola obalové techniky a střední škola Štětí
obor Informační technologie

Schopnosti

Počítačové sítě
Schopnost správy, oprav a nastavení PC sítí založených na technoligii Ethernet. Dále znalost bezdrátových sítí založených na technologii 802.11 b/g/n.

Hardware
Znalost dnešního hardwaru osobních PC a notebooků. Umění poradit s výběrem vhodného hardwaru. Dále umění řešení veškerých problémů spojených s hardwarem.

Software
Znalost běžně používaného software i jeho konfigurace, instalace a potřebné správy spojené s jeho užíváním. Znalost operačních systémů na úrovni správce Windows (XP, 7, 8), Linux (Debian, Ubuntu, Solaris, Mint) a na uživatelské úrovni MacOS.

Vývoj software
Znalost programovacích jazyků C, C++, C#, JAVA. Dále znalost databázových systémů MySQL a Oracle. Znalost vývojových prostředí NetBeans, Visual Studio, CodeBlock, DataModelar, …

Internet
Znalost jazyků pro vývoj webových stránek – HTML, CSS, PHP, JavaScript + knihovny j-Query. Dále částečná znalost frameworku Symfony 2 a několika redakčních systémů.

Grafika
Základní znalost práce s programy Adobe Photoshop, Gimp a CorelDraw.

 

Místo našeho výskytu – Mělník a Litoměřice

…přijedeme však za Vámi kamkoliv po ČR :-)

Podporujeme

Podporujeme Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež – SRDÍČKO. V rámci sponzoringu jsme vytvořili webové stránky www.centrumsrdicko.cz.

Srdíčko