[Přeskočit k obsahu]

volejte 606 506 756 pište info@skit.cz spusťte vzdálená pomoc

Nabídka služeb

Počítače

Nabízíme prodej všech běžných i méně běžných počítačů nebo jednotlivých komponent. Vždy se snažíme nabídnout počítačovou sestavu přímo na míru požadavků konkrétního zákazníka. Ať už se jedná o levný kancelářský počítač, domácí či nadupané herní PC nebo multimediální PC, vždy nabídce předchází rozhovor se zákazníkem a zjištění všech jeho požadavků.

[více informací]

Správa sítí

S počítačovými sítěmi se setkáte v dnešní době prakticky všude. Téměř každá (i menší) firma má svou počítačovou síť a i když taková síť není náročná na správu, je potřeba provést určitá nastavení, aby fungovala optimálně a provoz na síti byl bezproblémový, a hlavně bezpečný. Zaměřujeme se na správu sítí malého a středního rozsahu (řádově do 100 PC). Zajistíme bezproblémové fungování počítačové sítě tak, aby se zákazník mohl věnovat výhradně práci a nemusel řešit zbytečné problémy navíc.

[více informací]

Webdesign

Webové stránky by měly být v první řadě snadno dostupné a přehledné. Nedílnou součástí je líbivá grafika a co nejlepší optimalizace pro vyhledávače, aby byl web mezi tou velkou spoustou stránek k nalezení. Takové webové stránky se snažíme vždy vytvářet.

[více informací]

Korekce textů

Mnoho současných moderních webů má nápaditou a líbivou grafiku, dobrý nápad, bohatý obsah… ale tento výborný celek naprosto sráží forma a úroveň textů. Stejně tak různé smlouvy, prospekty, návody a další psané dokumenty. I velké a známé firmy mají ve svých materiálech pravopisné chyby! Správné formě a odpovídající úrovni psaného projevu by měla být věnována dostatečná pozornost.

[více informací]

Hotelové informační systémy Agnis

Jsme servisním a obchodním partnerem společnosti Agnis s. r. o., která nabízí kompletní softwarové řešení pro hotelový a restaurační provoz, které zahrnuje moduly Restaurace, Mobilní číšník, Sklady potravin, Kuchyně, Recepce včetně směnárny, telefonní ústředny, on-line rezervací, Časování služeb, Směnárna, Malé provozní účetnictví. Tyto moduly je možno provozovat každý samostatně nebo společně s využitím vzájemných vazeb mezi nimi.

[více informací]

Další služby

Kamerové systémy

Konzultace a poradenství

Školení

Tvorba jízdních řádů

 

Místo našeho výskytu – Mělník a Litoměřice

…přijedeme však za Vámi kamkoliv po ČR :-)

Podporujeme

Podporujeme Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež – SRDÍČKO. V rámci sponzoringu jsme vytvořili webové stránky www.centrumsrdicko.cz.

Srdíčko