[Přeskočit k obsahu]

volejte 606 506 756 pište info@skit.cz spusťte vzdálená pomoc

Hotelové informační systémy Agnis

agnisJsme servisním a obchodním partnerem společnosti Agnis s. r. o., která nabízí kompletní softwarové řešení pro hotelový a restaurační provoz, které zahrnuje moduly:

  • Restaurace,
  • Mobilní číšník,
  • Sklady potravin,
  • Kuchyně,
  • Recepce včetně směnárny, telefonní ústředny, on-line rezervací,
  • Časování služeb,
  • Směnárna,
  • Malé provozní účetnictví.

Tyto moduly je možno provozovat každý samostatně nebo společně s využitím vzájemných vazeb mezi nimi.

Agnis restauraceRestaurace

Registrační pokladna software Agnis se skládá ze dvou modulů. Modul samotné pokladny určený pro číšníky a modul Restaurační provoz, který obsahuje nástroje pro řízení, sledování, kontrolu a vyhodnocení restauračního provozu. Systém je vhodný pro restaurace, vinárny, kavárny, bistra, bary, výčepy, hospody, bufety, kantýny a podobně.

Agnis mobilní číšníkMobilní číšník

Mobilní číšník znamená zrychlení obsluhy na vzdálených místech restaurace, letních zahrádkách nebo sálech. Prostřednictvím bezdrátového datového terminálu lze přímo od stolu odesílat objednávky jídel do kuchyně a nápojů na bar nebo provést rozúčtování celkové útraty na jednotlivé hosty. Zvyšuje obrátkovost na židli a přináší úsporu pracovních sil.

Agnis sklady potravinSklady potravin

Jedná se o jednoduchý, ale účinný program pro evidenci skladových zásob na hlavním skladě a na všech provozních úsecích. Mezi jednotlivými sklady mohou probíhat převody, odpisy do spotřeby pak probíhají automatizovaně na základě podkladů obdržených z modulu Restaurace nebo Kuchyně.

Agnis kuchyněKuchyně

Modul kuchyně skýtá veškeré potřebné nástroje pro řízení a kontrolu výrobních úseků hotelu. Většinou je hotel nebo restaurace vybavena jedinou kuchyní, ale z hlediska našeho programu jich může být i více. Kompletní základní obecné receptáře teplých a studených pokrmů, možnost úprav a jednoduché doplnění vlastních receptur.

Agnis recepceRecepce

Základním rysem modulu Recepce je názorná grafická aktuální informace o obsazenosti hotelu – ubytování, rezervace a uvedení mimo provoz na jednotlivých pokojích (srubech, chatkách). Z této základní obrazovky je možno intuitivně vstupovat do formulářů poskytujících podrobné informace, provádět různá zpracování, změny stavu, vyúčtování a vyhodnocení.

Agnis telefonní tarifikaceTelefonní tarifikace

Telefonní tarifikace je součástí programu Recepce. Slouží k připojení telefonní ústředny k programu. Pokud je v ubytovacím zařízení telefonní ústředna a na pokojích jsou pobočky, je možno načítat data z telefonní ústředny, načtené údaje vyhodnotit, spočítat cenu hovoru včetně Vámi definované přirážky a takto zpracované údaje připsat automaticky na účet hosta.

Agnis směnárnaSměnárna

Modul Směnárna je buď součástí programu Recepce, nebo může být provozována zcela samostatně. Obsahuje všechny funkce, které směnárenské místo potřebuje ke své činnosti. Nákup a prodej valut, příjem valut od jiného směnárenského subjektu, výdej valut jinému směnárenskému subjektu (sběrné účetní doklady), kurzovní lístek, valutová kniha, pokladní kniha, pokladní deník, …

Agnis malé provozní financeMalé provozní finance

Doplňující program k ostatním modulům systému Agnis, který obsahuje knihu vydaných faktur, knihu došlých faktur a jednoduchý pokladní deník. Funkce modulu: vydané faktury, pokladní deník, evidence došlých faktur, evidence ostatních plateb, …

 

Mám zájem o hotelový systém Agnis

V případě zájmu o bližší informace o systému Agnis můžete využít formulář níže nebo nás kontaktovat některým z uvedených způsobů.

10+1=

 

Místo našeho výskytu – Mělník a Litoměřice

…přijedeme však za Vámi kamkoliv po ČR :-)

Podporujeme

Podporujeme Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež – SRDÍČKO. V rámci sponzoringu jsme vytvořili webové stránky www.centrumsrdicko.cz.

Srdíčko