[Přeskočit k obsahu]

volejte 606 506 756 pište info@skit.cz spusťte vzdálená pomoc

Kamerové systémy

Stále více lidí využívá výhod, které nabízí kamerové systémy. Ať už se jedná o sledování zaparkovaného automobilu, kotle, zahrady, garáže, domova nebo firmy, výhody jsou zřejmé. Máte vždy přehled a záznam o tom, co se s daným objektem dělo. Kamerové systémy tak plní v první řadě bezpečnostní funkci. Doplňkem pak může být například napojení na webové stránky (aktuální obrázek sledované lokality).

kamerové systémyIP kamerové systémy

Zaměřujeme se na tzv. IP kamery a kamerové systémy. Ty využívají narozdíl od klasických CCTV kamer ke své funkci počítačovou síť. Jsou lépe konfigurovatelné a je možné takové kamery snadno nainstalovat do stávající počítačové sítě ve Vaší kanceláři, firmě nebo domově. Samozřejmě je nutné mít dostatečně dimenzovanou síť, aby byl provoz takového systému plynulý.

Současná nabídka IP kamer je poměrně bohatá, a tak je možné vybrat vždy kamery nejlépe vyhovující požadavkům zákazníka a konkrétní realizace. Dražší modely umožňují snímat obraz až v několikamegapixelovém rozlišení, scéna je tedy i velice detailní. Problémem není noční provoz kamer, kdy jsou vybrány modely s nočním IR přísvitem. Pokud to podmínky vyžadují, je možné nahrávat video včetně zvuku.

Kamerové systémy nepracují naplno, pokud není nastaveno nahrávání a ukládání záznamů. To je možné u menších realizací zařídit pomocí Vašeho stávajícího počítače. U větších objektů nebo při větším počtu kamer je nutné přidat samostatný počítač, který se bude o nahrávání záznamů starat.

Pokud to umožňuje internetové připojení, je možné kamerové systémy sledovat online odkudkoli, samozřejmě s vhodným zabezpečením. Pokud jste doma, můžete v klidu sledovat, co se děje ve Vaší kanceláři nebo na chatě. Je také možné v pravidelných intervalech posílat obrázek z libovolné kamery na e-mail, mobil nebo web.

Díky vhodnému výběru kamer je možné kamerové systémy propojit například s elektronickým zabezpečovacím systémem, osvětlením apod.

Proč kamerové systémy od nás?

  • Máme zkušenosti s realizací kamerových systémů jak pro firmy, tak i pro domácí uživatele.
  • Vybereme vhodná zařízení tak, aby splňovala všechny Vaše požadavky.

Zajímají mě kamerové systémy

Pokud máte zájem o bližší informace nebo jakýkoli dotaz, napište nám třeba prostřednictvím tohoto formuláře.

12+0=

 

Zde je pár obrázků konkrétních realizací kamerových systémů:

foto1.jpg foto2.jpg foto3.jpg

 

Místo našeho výskytu – Mělník a Litoměřice

…přijedeme však za Vámi kamkoliv po ČR :-)

Podporujeme

Podporujeme Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež – SRDÍČKO. V rámci sponzoringu jsme vytvořili webové stránky www.centrumsrdicko.cz.

Srdíčko