[Přeskočit k obsahu]

volejte 608 530 420 pište info@skit.cz spusťte vzdálená pomoc

Počítače

Nabízíme prodej všech běžných i méně běžných počítačů nebo jednotlivých komponent. Vždy se snažíme nabídnout počítačovou sestavu přímo na míru požadavků konkrétního zákazníka. Ať už se jedná o levné kancelářské počítače, domácí či nadupané herní PC nebo multimediální PC, vždy nabídce předchází rozhovor se zákazníkem a zjištění všech jeho požadavků. Proto zde nenajdete žádné běžné nebo referenční sestavy.

Notebooky

Bohaté zkušenosti máme také v oblasti notebooků a netbooků. Díky osobním zkušenostem i zkušenostem současných zákazníků preferujeme značku ASUS, která se osvědčila díky přijatelnému designu, bohaté výbavě, nízkému procentu závad a reklamací a také příznivými cenami. Jsme ale samozřejmě schopni nabídnout notebooky všech známých značek. K notebookům nabízíme běžné náhradní díly – baterie, klávesnice, paměti, pevné disky a další.

Komponenty a spotřební materiál

Samozřejmostí je prodej periferií, jako jsou tiskárny, skenery, monitory, televize, kamery, fotoaparáty, dataprojektory a další. Neméně důležitou součástí je spotřební materiál pro tiskárny. Stálým zákazníkům nabízíme při dodávce inkoustů a tonerů individuální cenové podmínky.

Software

Kromě „železa“ (tedy samotného počítače) je nutný také správný výběr softwarového vybavení. Nabízíme běžný software – operační systémy Microsoft Windows, kancelářské balíky, antivirové programy (jsme partnerem společnosti ESET) a další.

Proč počítače nebo notebooky od nás?

Všechny nové počítače a notebooky dodáváme nainstalované (pokud je součástí operační systém) a připravené pro práci. Neznamená to však pouhou instalaci operačního systému a ovladačů hardware – počítače od nás jsou vždy připraveny následovně:

  • instalace a nastavení všech zařízení (pokud je například s počítačem dodána i tiskárna, samozřejmě ji budete mít v PC rovnou nainstalovanou a připravenou k použití),
  • instalace volně šiřitelného software pro přehrávání hudby a videí a pro otevření většiny běžných formátů souborů,
  • Váš oblíbený nebo používaný software dle dohody (případně z dodaných CD nebo DVD),
  • veškeré dostupné aktualizace operačního systému a softwaru,
  • optimální nastavení počítače nebo notebooku (minimalizace počtu „otravných“ hlášek programu, nastavení běžně používaných vlastností, optimalizace výkonu, …)

Počítače od nás budete tedy moci rovnou začít používat a nebudete muset strávit spoustu času nastavováním programů nebo stahováním aktualizací. Navíc Vám počítač dovezeme do 30 km zdarma a v ceně je také zapojení a zprovoznění na místě. Součástí je též případné základní zaškolení.

Záruku poskytujeme na jednotlivé komponenty dle jejich záruční doby. U současných počítačů je záruka na základní komponenty běžně 3 roky, na některé kvalitnější součásti i 5 až 10 let.

Zajímají mě počítače

Pokud máte zájem o bližší informace nebo jakýkoli dotaz, napište nám třeba prostřednictvím tohoto formuláře.

6+2=

 

Místo našeho výskytu – Mělník a Litoměřice

…přijedeme však za Vámi kamkoliv po ČR :-)

Podporujeme

Podporujeme Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež – SRDÍČKO. V rámci sponzoringu jsme vytvořili webové stránky www.centrumsrdicko.cz.

Srdíčko