[Přeskočit k obsahu]

volejte 606 506 756 pište info@skit.cz spusťte vzdálená pomoc

Záchrana dat

Záchrana datKaždý sebelepší pevný disk, flashdisk, paměťová karta nebo DVD je také jen technologie, která může selhat. Data na takovém paměťovém médiu přestanou být přístupná a v nejhorším případě je možné přijít o velice cenná osobní data – fotografie z dovolených, firemní dokumenty, e-maily, … Naštěstí ale ještě není vše ztraceno – přichází na řadu záchrana dat.

Co je záchrana dat?

Záchrana dat je zjednodušeně řečeno proces, kdy odborník „vydoluje“ data z poškozeného média (pevného disku, flashdisku, paměťové karty apod.), které se běžnému uživateli jeví jako nečitelné a nelze s ním dále pracovat.

Příčiny ztráty dat jsou různé:

  • výpadek napájení, přepětí;
  • výrobní vada;
  • nadměrná teplota;
  • nesprávné používání a zacházení s médiem;
  • pád, náraz, fyzické poškození;
  • omylem smazaná data;
  • softwarová chyba;
  • a další.

V takových případech ještě není nutné se vzdávat – neváhejte nás kontaktovat. Díky spolupráci se špičkovým partnerem, společností Datarecovery, s. r. o., je jistá téměř 100% garance záchrany dat.

Jak probíhá záchrana dat?

Poté, co zjistíte jakékoli možné poškození média – počítač se při čtení z něj výrazně zpomaluje, zasekává, restartuje, k uloženým datům se nejde dostat nebo dokonce nejsou k nalezení (médium se jeví jako prázdné) – co nejdříve přestaňte s médiem pracovat. Vypněte počítač, fotoaparát, čtečku. Následně nás kontaktujte a domluvíme se na dalším postupu. Po celém území ČR je svoz poškozeného média zdarma! Po předání odborníkovi je stanovena cena záchrany dat a pokud s cenou souhlasíte, je prováděna záchrana dat.

Důležité je, že domluvenou cenu platíte až tehdy, pokud je záchrana dat úspěšná! Po záchraně je poškozené médium zasláno zpět spolu s dalším, na kterém jsou uložena Vaše zachráněná data.

Zajímá mě záchrana dat

Pokud máte zájem o bližší informace nebo jakýkoli dotaz, napište nám třeba prostřednictvím tohoto formuláře.

17+6=

 

Místo našeho výskytu – Mělník a Litoměřice

…přijedeme však za Vámi kamkoliv po ČR :-)

Podporujeme

Podporujeme Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež – SRDÍČKO. V rámci sponzoringu jsme vytvořili webové stránky www.centrumsrdicko.cz.

Srdíčko