[Přeskočit k obsahu]

volejte 608 530 420 pište info@skit.cz spusťte vzdálená pomoc

Vedení firemní agendy

Software OFFICE je webová aplikace pro vedení firemní agendy. Je určena pro menší firmy s několika zaměstnanci, kterým zjednoduší každodenní práci s vedením a chodem firmy.

Hlavní funkce softwaru OFFICE

  • Vedení a správa objednávek.
  • Skladové funkce – přehled o stavu skladu a pohybu jednotlivých položek.
  • Výkazy práce – kdo, kdy a pro koho odvedl kolik práce.
  • Fakturace – vystavování a přehled faktur.
  • Dodací listy – vystavování a přehled dodacích listů.
  • Účty - vedení bankovních účtů a pokladen.
  • Kniha jízd – vedení knihy jízd, výpočet cestovních náhrad. ONLINE KNIHA JÍZD za použití smartphonu.
  • Adresář – číselník dodavatelů a odběratelů.
  • Úkoly a funkce pro time management - zadávání úkolů, termínů. Každý úkol může mít prioritu. Sdílení úkolů mezi více uživateli. Možnost externího přístupu klienta ke svým úkolům. Možnost vkládání komentářů s přílohami k úkolům.

OFFICE - vedení firemní agendy

Adresář

Kompletní adresář dodavatelů a odběratelů včetně všech důležitých údajů. Možnost zadat GPS souřadnice k jednotlivým adresám (využití v online knize jízd).

Objednávky

Možnost vést evidenci objednávek. Každá objednávka se zadá spolu se soupisem zboží na ní (využití ve skladu).

Skladové funkce

Položky objednávek jsou zobrazeny jako skladové položky. Ke každé položce je možno evidovat její historii – kdy byla naskladněna, kdy byla dodána zákazníkovi, případně vrácena, reklamována, převedena, … Zobrazení aktuálního stavu skladu.

Výkazy práce

Je možné vést evidenci provedených prací a dodaného zboží pro jednotlivé partnery (odběratele). Dle nastavitelného ceníku lze jednoduše přidávat položky výkazu – buď služby (hodinová práce, …) nebo zboží (návaznost do skladu – zboží se automaticky označí jako dodané). Výpočet ceny výkazu pro platbu nebo fakturaci.

V případě měsíční fakturace formou paušálu možnost zadat každému odběrateli výši měsíčního paušálu a možnost odečítat provedené práce od tohoto paušálu. Přehled o aktuálním čerpání měsíčního paušálu.

Fakturace a platby

Možnost vystavování faktur buď ručně, nebo na základě výkazů práce. Po označení jednoho nebo několika výkazů je vypočtena částka a přenesena na fakturu. Evidence uhrazených a neuhrazených faktur.

Dodací listy

Možnost vystavování dodacích listů na základě vložených výkazů práce. Přenesení dodaného zboží na dodací list.

Bankovní účty a pokladny

Možnost vedení přehledu o bankovních účtech a pokladnách. Systém zobrazuje aktuální stav pokladen a účtů. Propojení s fakturací – označení faktury jako uhrazené připíše danou částku na účet. Propojení s výkazy práce – platba výkazu práce připíše částku do dané pokladny.

Souhrnný přehled o stavu firemních financí v ročním a měsíčním intervalu.

ONLINE kniha jízd

Vedení knihy jízd – zadání data a času počátku a konce jízdy, průjezdních bodů (adres). Automatický výpočet cestovních náhrad (PHM, jídlo). Možnost výběru z více automobilů pro konkrétního uživatele.

Online kniha jízd! Při využití smartphone nebo notebooku s GPS lze záznam knihy jízd pořizovat průběžně během jízdy. Při příjezdu k zákazníkovi systém detekuje adresu. Možnost výpočtu doby strávené u zákazníka.

Cena systému OFFICE - vedení firemní agendy

Cena systému OFFICE začíná již na 1000 Kč bez DPH. Odvíjí se od počtu požadovaných součástí systému. Můžete využívat např. pouze knihu jízd. Cena za kompletní systém je 13000 Kč bez DPH.

Součástí pořizovací ceny je servisní poplatek na jeden rok. Servisní poplatek zahrnuje e-mailovou a telefonickou podporu a aktualizace systému. Servisní poplatek při pořízení kompletního systému je 1950 Kč bez DPH za rok.

Mám zájem o vedení firemní agendy

V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat třeba pomocí tohoto formuláře:

6+6=

 

Místo našeho výskytu – Mělník a Litoměřice

…přijedeme však za Vámi kamkoliv po ČR :-)

Podporujeme

Podporujeme Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež – SRDÍČKO. V rámci sponzoringu jsme vytvořili webové stránky www.centrumsrdicko.cz.

Srdíčko