[Přeskočit k obsahu]

volejte 606 506 756 pište info@skit.cz spusťte vzdálená pomoc

Redakční systém JSR

Redakční systém JSRTy tam jsou doby, kdy pro každou úpravu obsahu webových stránek bylo potřeba objednat specialistu. Nyní si můžete upravovat svůj web sami! Dosáhnete toho díky redakčnímu systému, který Vám umožní vkládat libovolný obsah pomocí textového editoru ve stylu MS Word. Tento redakční systém je základem námi vytvářených webů.

Redakční systémy umožňují jednoduchým způsobem spravovat webové stránky – vkládat, upravovat a mazat obsah. Díky redakčním systémům si může uživatel sám spravovat webové stránky bez nutnosti volat odborníka. Při použití vhodného systému a jeho správné konfiguraci zvládne běžný uživatel většinu potřebných změn. Běžné úpravy zahrnují změny textů (například změna kontaktních údajů, vkládání akčních nabídek, …), vkládání obrázků, tabulek, fotogalerií a jejich propojování se stránkami webu.

Toto všechno a ještě mnohem více zvládne JSR. Redakční systém JSR je jednoduše ovladatelný systém pro správu obsahu webových stránek. Od začátku je vyvíjen ve spolupráci s běžnými uživateli tak, aby vyhověl jejich požadavkům a potřebám. Skládá se z několika modulů, z nichž každý poskytuje specifické funkce systému. Uživatel si tak může nakonfigurovat systém podle svých potřeb. Maximální snahou je vždy co nejvíce zjednodušit uživateli práci se systémem.

Produktový leták redakčního systému JSR (PDF, 580 kB)

Základní modul

Základní modul obsahuje hlavní funkce systému. Pomocí těchto funkcí je možné vytvořit kompletní menu a obsah webových stránek. Hlavními částmi jsou stránky „Kategorie“ a „Články“. Na stránce Kategorie lze vytvořit kompletní strukturu webu, tedy jednotlivé kategorie (položky menu). Na stránce články pak lze do jednotlivých kategorií vložit samotný obsah pomocí editoru ve stylu Microsoft Word. Je tedy možné měnit vzhled písma, vkládat obrázky, tabulky, videa atd. Editor je možné rozšířit o volitelné doplňující části, tzv. pluginy. Příkladem takového pluginu je připravený kontaktní formulář, který může uživatel vložit do libovolné stránky.

Součástí základního modulu (tedy i součástí každého webu využívajícího JSR) je stránka Nastavení, kde lze nastavit potřebné položky systému tak, aby vyhovovaly potřebám konkrétního webu. Další stránkou je uživatelský profil, kde je možné změnit mimo jiné i přihlašovací údaje.

Nutnou součástí je základní nápověda, která obsahuje postupy pro vytvoření kategorie i článku (případně nápovědu pro všechny ostatní moduly, pokud jsou povoleny).

Modul fotogalerie

Redakční systém JSRModul fotogalerie využijí webové stránky, kde se více pracuje s fotografiemi a je potřebné třídit je do jednotlivých celků a přidávat k obsahu webu.

Hlavní výhodou tohoto modulu je automatické vytvoření přehledné fotogalerie z jakýchkoli dodaných fotografií. Systém upraví fotografie na potřebnou velikost včetně vytvoření náhledů a volitelného vložení vodoznaku nebo copyrightu. K fotografiím je možné vkládat popisky. Hotovou fotogalerii je pak možné přidat k libovolným stránkám webu.

Modul uživatelé

Základní modul obsahuje zjednodušenou jednouživatelskou variantu – v systému existuje jediný uživatel, který může měnit obsah webu. Modul uživatelé zpřístupní víceuživatelský přístup. Je tedy možné vytvořit další uživatele, kteří se budou moci přihlásit svým uživatelským jménem a heslem. Každému uživateli je možné nastavit konkrétní oprávnění, co může nebo nemůže v systému dělat.

Modul komentáře

Modul komentáře přidává do systému interakci s návštěvníkem webu. K libovolné stránce webu je možné přidat možnost vkládání komentářů návštěvníků. Komentáře jsou přehledně rozdělené ve stromové struktuře, je tedy vidět, jak jsou jednotlivé komentáře členěny a jak na sebe navazují. Ve spojení s modulem uživatelé je možné viditelně odlišit komentáře uživatelů systému a návštěvníků webu. Pro omezení spamovacích robotů je k dispozici antispam.

Modul e-shop

Modul pro elektronický obchod. Umožňuje do libovolné kategorie webu vložit produkty s kódem, cenou, DPH, dostupností a popisem (editor ve stylu MS Word). V kombinaci s modulem fotogalerie lze pro každý produkt automaticky vygenerovat fotogalerii a zobrazit ji u produktu.

Je možné nastavit ceny a typy dopravy a platby.

E-shop podporuje automatický export produktů pro servery zbozi.cz, heureka.cz a Google nákupy!

Redakční systém JSR je propojen se službou zbozi.cz    Redakční systém JSR je propojen se službou heureka.cz   Redakční systém JSR je propojen se službou Google nákupy

Modul denní menu

Pro webové stránky restaurací, hospod a jídelen nabízíme modul Denní menu. Tento modul umožňuje kompletní správu denních nabídek.

Prvním krokem je jednoduché a intuitivní vložení menu na daný týden. Toto menu je po publikaci možné zobrazit kdekoli na webu (vždy se zobrazí menu pro daný týden, stačí pouze menu vložit).

Dále je možné menu pro daný týden vytisknout do PDF šablony, která odpovídá požadovanému vzhledu pro tisk na stoly.

Modul ankety

S modulem ankety je možné přidávat na web klasické anketní otázky s několika možnými odpověďmi. Návštěvníci pak mohou v těchto anketách hlasovat. V administračním rozhraní jsou pak vidět výsledky jednotlivých anket.

Výhody JSR

Neustálý vývoj

Redakční systém JSR je vyvíjen na základě podnětů od jeho uživatelů. Každý požadavek uživatele je zvážen a po naplánování zapracován do systému. Takto byl systém obohacen o velké množství postřehů uživatelů, a je tak ještě přívětivější právě pro ně.

Jednoduchost

Redakční systém JSR je vyvíjen s ohledem na maximální jednoduchost používání. Co nejvíce postupů je navrženo tak, aby proběhly automaticky. Uživatelské rozhraní a funkce systému jsou konzultovány s uživateli.

Rozšiřitelnost

Díky modulárnímu systému lze redakční systém JSR snadno rozšířit o další moduly, tím pádem i o další funkčnost. V současné době je plánováno několik dalších modulů, například e-shop zajišťující jednoduchý elektronický obchod.

Ceny JSR

Redakční systém JSRCena redakčního systému JSR je nastavena příznivě v porovnání s jinými systémy. Systém je tak dostupný i pro levnější a jednodušší weby, kterým také přináší úsporu času a nákladů při úpravách obsahu webu.

Na trhu existuje poměrně široké spektrum redakčních systémů, z nichž některé jsou zdarma. Proč si tedy vybrat právě redakční systém JSR? Pokud zadáte zakázku na svůj nový redakční systém firmě, tak i za nasazení zdarma poskytovaného systému většinou zaplatíte – konfiguraci systému, nasazení, grafickou úpravu a další. Výsledná cena se tak mnohdy rovná, nebo dokonce i převyšuje cenu redakčního systému JSR.

Základní cena redakčního systému JSR je 5 000 Kč bez DPH. Za tuto cenu uživatel získá základní modul (kategorie, články, nastavení, jednouživatelský přístup). Bude tedy moci kompletně spravovat obsah svých webových stránek pomocí editoru ve stylu Microsoft Word. Součástí každého webu založeného na JSR je také rok aktualizací zdarma – pokud je vydána aktuálnější verze JSR, je zdarma nahrána uživateli. Ten se také může podílet na vývoji JSR svými požadavky a přáními.

Ceny dalších modulů jsou kalkulovány individuálně na základě celkových požadavků na web. Neziskovým organizacím jsou poskytovány výrazné slevy.

Objednat redakční systém JSR

V případě zájmu o nezávaznou kalkulaci, objednávku nebo bližší informace o redakčním systému JSR můžete využít formulář níže nebo mě kontaktovat některým z uvedených způsobů.

19+0=

 

Místo našeho výskytu – Mělník a Litoměřice

…přijedeme však za Vámi kamkoliv po ČR :-)

Podporujeme

Podporujeme Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež – SRDÍČKO. V rámci sponzoringu jsme vytvořili webové stránky www.centrumsrdicko.cz.

Srdíčko