[Přeskočit k obsahu]

volejte 606 506 756 pište info@skit.cz spusťte vzdálená pomoc

O firmě

Firmu založil Josef Šmíd v květnu 2006 s cílem zužitkovat teoretické a praktické zkušenosti z předchozího i současného studia a poskytovat služby v oblasti informačních technologií. Hlavními obory činnosti jsou realizace a správa počítačových sítí, prodej a servis počítačové techniky, správa a tvorba webových stránek a poradenství v oblasti informačních technologií. Mimo těchto hlavních oborů působí firma i v dalších oblastech – kamerové bezpečnostní systémy, správa a údržba hotelových informačních systémů, vývoj software a další.

Již v prvních měsících činnosti byly realizovány některé z větších zakázek a s danými klienty byla navázána dlouhodobá spolupráce.

Od roku 2013 se změnila právní forma na společnost s ručením omezeným a vznikla firma Šmíd a Kasal s.r.o.

Výhody spolupráce

+ Individualita

Od samého počátku je strategií firmy poskytovat služby přizpůsobené individuálně každému klientovi. I té nejmenší zakázce většinou předchází osobní jednání tak, aby byly zachyceny všechny požadavky klienta a zakázka byla vyřešena k jeho plné spokojenosti.

+ Fullservis

Obory činnosti jsou co nejvíce rozšiřovány tak, aby byla firma schopna zajistit většinu požadavků klienta z oblasti informačních technologií, a ten tak nemusel pro požadované služby oslovovat více různých firem. V případě, že není v možnostech firmy zajistit požadovanou službu v dostatečné míře, je navázána spolupráce s partnerskou firmou z dané oblasti.

+ Nízké náklady

Vzhledem k současnému rozsahu firmy se daří udržovat nízké provozní náklady, proto je možné držet ceny služeb na nižší úrovni v porovnání s konkurencí.

+ Rychlost

Po dohodě s klienty je zajišťován expresní servis – rychlý příjezd (řádově v hodinách) a vyřešení problému. Jsou tak minimalizovány následky vzniklého problému.

Ing. Josef Šmíd

Ing. Josef Šmíd

Zakladatel firmy Ing. Josef Šmíd se o informační technologie zajímá cca od roku 1998. Od roku 2002 se pak této oblasti věnoval většinou brigádně nebo ve volném čase. Spolu se středoškolským studiem tak získal i praktické zkušenosti, které pak dále rozšířil při vysokoškolském studiu.

V současné době se aktivně věnuje všem oblastem působení firmy, hlavně však řízení projektů, programování a webdesignu.

[více informací…]

Jiří Kasal

Jiří Kasal

Jiří Kasal se o IT a všelijakou elektroniku zajímá zhruba od roku 1998. Nejen zájem, ale i praktické zkušenosti posílil studiem střední školy, praxí při studiu, a především pak v zaměstnání od roku 2005.

Ve firmě je to právě on, kdo zjistí, co je špatně s Vaším PC nebo notebookem, a hravě si poradí s opravou.

[více informací…]

Jiří Chalupný

O IT se začal Jiří Chalupný zajímat cca v osmé třídě na základní škole. Díky tomuto zájmu vedly jeho kroky na střední školu, kde získal jak teoretické, tak i praktické zkušenosti v tomto oboru. Pratické zkušenosti byly podpořeny školní praxí, kterou získal v několika menších firmách. Vědomosti si nyní dále rozšiřuje studiem na vysoké škole.

Ve firmě pilně pracuje převážně v oblasti vývoje webových stránek a mimo jiné neustále posouvá na vyšší úroveň náš redakční systém.

[více informací…]

 

Místo našeho výskytu – Mělník a Litoměřice

…přijedeme však za Vámi kamkoliv po ČR :-)

Podporujeme

Podporujeme Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež – SRDÍČKO. V rámci sponzoringu jsme vytvořili webové stránky www.centrumsrdicko.cz.

Srdíčko