[Přeskočit k obsahu]

volejte 606 506 756 pište info@skit.cz spusťte vzdálená pomoc

Certifikáty

vivotekExpert na IP kamery Vivotek

Jsme experty na IP kamery obecně, speciálně však značku Vivotek. Navrhneme kamerový systém dle Vašich požadavků a specifikací.

[zobrazit certifikát]

 

esetESET Bronze Partner

Jsme partnerem společnosti ESET – dodavatele antivirového řešení pro domácí i firemní uživatele. Pokud máte antivirus od společnosti ESET, můžete se na nás obrátit v případě nákupu nových licencí nebo rozšíření či prodloužení stávajících. Nabízíme tyto produkty za stejných cenových podmínek jako společnost ESET, včetně slev pro studenty, školy i státní a zdravotnické organizace.


[J. Šmíd všeobecná certifikace]
[J. Kasal všeobecná certifikace]
[certifikát Šmíd a Kasal s.r.o.]

agnisAGNIS obchodní a servisní zastoupení

Jsme servisním a obchodním zastoupením firmy Agnis s. r. o., která se již bezmála 20 let zabývá vývojem informačního systému pro hotely a restaurace a poskytuje své služby v oblasti restauračních a hotelových systémů. Jsme schopni navrhnout a realizovat instalaci systému Agnis na míru přesně pro Váše ubytovací nebo stravovací zařízení za stejných cenových podmínek jako společnost Agnis.

[zobrazit certifikát]

ciscoCisco certifikáty CCNA1 a CCNA2

Za dob vysokoškolského studia absolvoval Ing. Josef Šmíd školení společnosti Cisco a získal certifikáty Cisco CCNA1 a CCNA2. Díky těmto školením blíže poznal síťová zařízení této značky a je schopen je konfigurovat a spravovat. Součástí školení je i všeobecná část, která se věnuje počítačovým sítím a síťovým prvkům.

zobrazit certifikát [CCNA1] [CCNA2]

 

Místo našeho výskytu – Mělník a Litoměřice

…přijedeme však za Vámi kamkoliv po ČR :-)

Podporujeme

Podporujeme Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež – SRDÍČKO. V rámci sponzoringu jsme vytvořili webové stránky www.centrumsrdicko.cz.

Srdíčko